Katarína Rendeková

Lékař specialista v oboru ortodoncie

Můj zájem o stomatologii, se začal formovat dnem, kdy jsem v ambulanci svých rodičů zubařů, ukoulela prvního hopíka z otiskovací hmoty. Vše kolem, mne jako dítě fascinovalo a nemohla jsem se rozhodnout, zda chci být sestřičkou nebo doktorkou. Vzhledem k neutichajícímu zájmu o tento obor, jsem po gymnáziu nastoupila na 1. lekařskou fakultu v Praze. Konkrétně pro Ortodoncii jsem se rozhodla až během posledních let studií, kdy jsme měli možnost se s ní blíže seznámit. A byla to láska na první pohled. Je to moc kreativní a neustále rozvíjející se obor, který mě neprestává překvapovat.

Martina Folková

Ortodontická asistentka

Jsem vystudovaná dětská sestra a po několikaleté praxi na chirurgii jsem shodou šťastných i nešťastných okolností nastoupila na ortodoncii. Byl to pro mě zcela neznámý obor a byla to láska až na druhý pohled. Na své práci mám ráda, že je velmi pestrá, stále se objevují nové věci a nedává mi možnost zajet do stereotypu. Také ráda pracují s lidmi. Ve volném čase se věnuji sportovním aktivitám.

Nikola Motičáková

Sestra

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu, obor Praktická sestra. Moje první zaměstnání bylo u zubního lékaře, ale po pár letech jsem nakonec shodou náhod skončila v ortodontické ordinaci. Na práci v ortodoncii mám nejraději,že od nás odcházejí usměvavý pacienti 😊. Svůj volný čas trávím nejraději pečením a poznáváním nových míst.